Łąki Łan

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o zespole Łąki Łan, to już wkrótce będzie doskonała okazja do tego, aby poznać ich niezwykle ciekawy styl muzyczny. Już 15. grudnia zespół wystąpi bowiem na scenie w Poznaniu.

Łąki Łan

Łąki Łan pojawił się na polskiej scenie muzycznej w 2005 roku, kiedy to wydana została ich debiutancka płyta zatytułowana po prostu “Łąki Łan”. Grupa sama określa gatunek muzyki, jaki uprawia jako “łąki funk”, co w rzeczywistości oznacza połączenie gatunków punk oraz funk. Łąki Łan nie ma bardzo bogatej historii muzycznej, ale z pewnością posiada spore grono fanów, które systematycznie podąża za ich koncertami. Do tej pory artyści wydali 3 płyty, a w 2010 otrzymali nominację do nagrody Fryderyka w kategorii muzyki alternatywnej.

Łąki Łan tworzy muzykę niesamowicie unikalną, którą ciężko jest porównać do twórczości jakiegokolwiek innego zespołu. Zdecydowanie są grupą artystów pełnych ogromnej energii życiowej, którzy kochają „bawić się” muzyką. Ich koncerty zdążyły już zostać zauważone jako bardzo energetyczne wydarzenia opatrzone sporą dawką humoru. Nadchodzący koncert zapewne i tym razem nie rozczaruje ich starych ani najnowszych fanów.

Bilety na koncert: Tixar.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: