Gorillaz

Członkowie Gorillaz, poza występami na kilku wyjątkowych koncertach, nigdy nie pokazują się osobiście na scenie, nawet przy okazji odbierania prestiżowych nagród muzycznych. Zespół posiada grupę awatarów, które często w bardzo zabawny sposób wykonują w klipach ich utwory. W połowie stycznia 2014 roku zespół odwiedzi Sopot, Katowice, Poznań oraz Warszawę.

Gorillaz

Gorillaz to w pewnym sensie wirtualny zespół, który w swojej muzyce łączy alternatywny rock, hip-hop, pop a nawet indie. Pomysł na zespół zrodził się w głowach Damona Albarna i Jamiego Hewletta bardzo spontanicznie – przy okazji wspólnego oglądania kanału MTV. W 1998 roku, ukazał się ich pierwszy mini album nazwany „Tommorow Comes Today”. Grupa najbardziej zyskała na popularności dzięki takim singlom jak „Clint Eastwood”, „Dare” oraz „Feel Good Inc”. Gorillaz to z pewnością jeden z najciekawszych zespołów na świecie, który bił i do tej pory bije rekordy popularności. Artyści odebrali już wiele cennych nagród muzycznych i wydali aż 9 albumów w ciągu zaledwie 11 lat.

Koncerty Gorillaz za każdym razem są niesamowitym pokazem interaktywnym i wspaniałym show, które na długo pozostaje w pamięci. Publiczność  przy porywających rytmach muzycznych, doświadcza na nich także sporej dawki doskonałego humoru.

Koncerty Gorillaz:

10.01.2014 – Sopot, Sfinks700

11.01.2014 – Katowice, MegaClub

17.01.2014 – Poznań, SQ

18.01.2014 – Warszawa, Basen

Bilety na koncert: http://tixar.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: