Śmiertelnie poważne uczucie

„Śmiertelnie poważne uczucie” to czarna komedia napisana dla pary aktorów – kobiety i mężczyzny. Reżyserii sztuki Bruce’a Grahama podjął się Bartłomiej Wyszomirski i od września tego roku jego dzieło można oglądać na deskach warszawskiego Teatru Capitol.

Smiertelnie poważne uczucie

Komedia Grahama jest dziełem trudnym do zrealizowania, z racji występowania w niej wątku kryminalnego i sensacyjnego. Wyszomirski uznawany jest jednak za jednego z najlepszych polskich reżyserów i tym razem również świetnie poradził sobie z tym zadaniem. W spektaklu w rolę kobiety, Maddie, wcieliła się Daria Widawska, natomiast mężczyznę zagrał Piotr Grabowski, określany dziś mianem jednego z najbardziej zdolnych aktorów teatralnych. Maddie jest singielką i wypaloną aktorką po trzydziestym roku życia. Brak perspektyw sprawił, że gra jedynie w podrzędnych reklamach telewizyjnych. W jej życiu pojawia się jednak facet idealny, który odwróci wszystko o 180 stopni. Mężczyzna ma jednak dwie bardzo poważne wady, które sprawią, że Maddie będzie toczyła walkę swojego serca z rozumem. Ostatecznie okaże się jednak, że będzie to tak naprawdę walka o własne życie.

Komedia, choć może wydawać się lekko ckliwa, jest naprawdę ciekawa i zaskakująca. Między parą aktorów czuć chemię, a ich dialogi dostarczają widzom dawki doskonałego humoru i pozytywnego nastroju, w sam raz na nadchodzące zimowe wieczory.

Śmiertelnie poważne uczucie

Reżyseria: Bartłomiej Wyszomirski

Teatr Capitol

Bilety na spektakl: http://tixar.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: