Kraina Lodu

Zbliżają się Święta i jak zawsze w tym okresie na srebrnych ekranach pojawia się wiele filmów tematycznie związanych z tym magicznym wydarzeniem. Nie brakuje wtedy również filmów animowanych, które są doskonałą okazją do kinowej wycieczki z całą rodziną. Tym razem, już 29. listopada, na ekranach kin pojawi się animowany film przygodowy „Kraina Lodu”.

Kraina Lodu

„Kraina Lodu” to przepiękna opowieść o podróży Anny, dzielnej optymistki, która chce za wszelką cenę odnaleźć swoją siostrę Elsę. Siostra Anny dysponuje potężną mocą magiczną, która została wykorzystana do tego, aby na dobre uwięzić królestwo głównej bohaterki (Arendelle) w szponach okrutnej zimy. Podczas wyprawy w poszukiwaniu Elsy, sympatycznej Annie towarzyszy jej wierny przyjaciel Kristoff oraz renifer Sven (najlepszy kompan Kristoffa). Wędrując przez różne krainy bohaterowie muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu, przemierzyć wysokie góry oraz pokonać trudy zimy. W czasie swojej podróży ku ocaleniu Elsy oraz uchronieniu królestwa przed zniszczeniem napotykają między innymi na mityczne trolle oraz zabawnego bałwanka o imieniu Olaf.

Film jest kolejną udaną produkcją zrealizowaną przez wytwórnię Walta Disneya. Reżyserią filmu „Kraina Lodu” zajęli się Chris Buck oraz Jennifer Lee, którzy inspirację do tej bajkowej powieści odnaleźli w baśni „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena. Film okazuje się być równie poruszający jak baśń, na jakiej się wzorowano. Znajdziemy tutaj nie tylko bajeczne krajobrazy i uderzające efekty wizualne, ale także wciągającą historię, gorące uczucia, dużo akcji i przygód oraz wiele niezapomnianych postaci. Całość została ubarwiona jak zwykle doskonałym polskim dubbingiem.

Kraina Lodu (2013)

Reż. Chris Buck, Jennifer Lee

Bilety do kina: http://tixar.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: