DJ Bobo

DJ Bobo to artysta, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest DJ-em, piosenkarzem, kompozytorem i producentem jednocześnie. Zasłynął na świecie jako twórca świetnej muzyki dance, potrafiącej poderwać do tańca mieszkańców wszystkich kontynentów. Artysta po raz kolejny przyjedzie do Polski, tym razem na koncert w Poznaniu.

dj bobo

Kariera DJ-a Bobo rozpoczęła się w roku 1990, a pierwszą piosenką, jaka się wtedy ukazała była „Bobo – I Love You”. Największa popularność artysty przypada na lata 1993-1998. W tym czasie zajmował się on muzyką dance, która wtedy uznawana była za niezwykle nowoczesną, a talent i siła przebicia DJ-a Bobo zdecydowanie przeganiały inne zespoły tego nurtu. Do najbardziej znanych utworów wykonawcy należą między innymi „There Is A Party”, „World In Motion” oraz „Party”. Po dziś dzień piosenki te bardzo często ukazują się na antenach stacji radiowych całego świata. Artysta wydał do tej pory ponad 20 albumów oraz niezliczoną ilości singli, z których wiele tygodniami utrzymywało się na szczytach list przebojów.

Choć blask DJ-a Bobo w ostatnich latach zdecydowanie osłabł, to jego koncerty wciąż cieszą się ogromną popularnością. Efektowna oprawa wizualna oraz muzyka łączącą w sobie dance, pop, techno a nawet house przyciągnie do Poznania tłumy fanów już 15 lutego 2014 roku.

Koncert DJ Bobo:

15.02.2014 – Poznań, Hala Arena

Bilety na koncert: http://tixar.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: