Backstreet Boys

Zespół Backstreet Boys to absolutna legenda lat 90. w dziedzinie muzyki pop. W tamtych czasach zespół łamał serca nastolatkom z całego świata, ale choć jego sława trochę osłabła, to nadal przyciąga na swoje koncerty ogromne rzesze fanów. Już 23. lutego 2013 roku zespół, w ramach swojej trasy koncertowej, odwiedzi Polskę. Koncert odbędzie się na warszawskim Torwarze.

backstreet boys

Backstreet Boys uchodzi za najbardziej kultowy, popowy zespół lat 90. W tym roku grupa obchodzi już 20-lecie swojego istnienia, które przyniosło długie pasmo sukcesów. W tym czasie nagrali i wydali 8 płyt studyjnych, a nakład sprzedanych płyt na całym świecie szacowany jest na około 130 milionów sztuk. Obecna trasa koncertowa, podczas której zespół odwiedzi także Polskę, uznawany jest za reaktywację grupy. W 2006 roku zespół opuścił wokalista, Kevin Richardson, który nie był w stanie połączyć pracy w zespole z życiem rodzinnym oraz karierą teatralną. Kevin powrócił jednak do zespołu i znów będzie można go posłuchać na żywo. Na cześć tego wydarzenia grupa wydała nową płytę zatytułowaną „In A World Like This”.

Potężna grupa fanów zespołu Backstreet Boys z Polski bardzo długo musiała czekać na swoich ulubieńców, aby zobaczyć ich na żywo. Najbliższy koncert grupy jest więc wyjątkowym wydarzeniem, które na pewno dostarczy dobrej rozrywki.

Koncert Backstreet Boys:

23.02.2014, Warszawa, Torwar

Bilety na koncert: http://tixar.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: